Yeni Nesil Musluk Dünyası

soleking 08 Temmuz 2012 1
Yeni Nesil Musluk Dünyası

Evet, bir gün daha geçmek için başladı hayatımızda. Zaten ağır iş temposu altında ezilen ruhumuz ve bedenimiz kaçacak yer arıyor. Monotonluk dolmuş her gözenek. Yürüyorsun elini yüzünü yıkarken fark ediyorsun eski muslukları. Şu güzelim eve yakışıyor muydu hiç böyle salaş şeyler? Hadi onu geçtim seni bile eğlendirmeyen klasik musluklar sadece su akıtıyordu sanat yoktu düşünce yoktu. O an anladın muslukları değiştirmen gerektiğini.

Gelelim günümüze belki sen daha o kadar bunalmamış olabilirsin hayattan. Monotonluk daha boğazına dayanmamış olabilir ama bu devran böyle gidecek değil. Sende sıkılacaksın her şeyden. İşte bu yüzden erken başlamanı öneriyorum ve de direk bir musluk öneriyorum. Şu an da size musluk incelemelerimi paylaşacağım.

Hazır olun başlıyoruz:

Suyun şırıltısı her zaman huzur verici bir sestir elimizden akan su da olsa durum değişmez. Size şunu bile söyleyebilirim sırf bu sesi dinlemek için oraya şişeyle su bile dökebilirsiniz.

Lavabonun karanlık derinliklerine giden bu yolculuk buraya fosforlu bir su dökerseniz esaslı bir gösteri oluşturuyor.
Ya da bu musluk suyun dökülüşünü gözler önüne seriyor:

Dediğim gibi hayat henüz sizi o kadar sıkmamış olabilir. Ancak monotonlukları hayattan atarak mutluluğa ulaşabileceğimizi bilmelisiniz. Bunun için de bir köşeden başlamak şart sonuçta.

Facebook Yorum

One Comment »

  1. Özcan 10 Ekim 2012 at 15:40 -

    Hepsi çok güzel bunlardan almak istyorum çok dikkat çekici ama nasıl satın alıcam satışa sunulucakmı.?

Leave A Response »

Yorum Yapabilmek içingiriş yapmalısınız.