Salonunuzdaki Mutfak

gayebastiryaki 16 Haziran 2012 0
Salonunuzdaki Mutfak

Oturma odanızda veya salonunuzun ortasında mutfak olduğunu düşünmek biraz değişik gelebilir.Fakat kullanım açısından düşünürsek pratik bir çözüm olabilir.Düşünsenize salondaki masanın yerine hem mutfağınız hemde yemek masanız var,böylelikle yemeğinizi yaparken hem yalnız kalmazsınız hemde sevdiklerinizden ayrı olmamış olursunuz.Özellikle stüdyo tarzı evler için güzel bir fikir olabilir.Yada büyük bir salonun ortasında olması değişik ve eğlenceli olabilir.

Indüksiyon ölçeklenebilir kablosuz elektrik iletimi kullanılarak tasarlanmış bu mutfak gerçekten zekicedir. Mutfak kullanımı yerine tablo ve tezgahtan oluşmaktadır . Ahşap, corian ve güçlendirilmiş akrilik camdan yapıldı ekipmanlar düzgün bir şekilde kullanılmış ve çok dayanıklı gözüküyor.

Bir pişirme alanı ve hemen yanında yiyecek hazırlama sayacı var. Iki platform üzerinde tanımlanan alanlarda pişirme faaliyetleri için ısı ve güç kaynağı kullanılmış.Tencerelerde yemekler burada ısıtılabilir.Karıştırıcılar ve mikrodalga fırın gibi elektronik cihazları da barındırmaktadır. Sıcaklık ve zaman ayarlanmasına yönelik denetimlerde uzman seramik yalıtım tabakası ve kolayca ahşap yüzeylerde kullanılabilir silikon overmold kullanılmış.

Ferah düzeni ve yemek pişirirken zamanınızı arkadaşlarınıza ve ailenize ayırmanıza olanak sağlayan,temiz yüzeylere sahiptir. Eğer yemek yapmayı bitirdikten sonra, tüm mutfak ekipmanlarınızı nereye koyacağınızı düşünürseniz geniş depolama alanı da kapalı bir dolap gibi yapılmıştır. Aynı zamanda  kitaplarınızı burda okuyabilir veya diğer rutin faaliyetleriniz  için bu tabloyu da kullanabilirsiniz.Vaktinin büyük bir kısmını mutfakta geçirenler için güzel bir tasarım.Yemek yaparken çocuklarınız gözünüzün önünde olmasını istiyorsanız salonunuzda böyle bir mutfak planı güzel olabilir sizin için.Böyle bir mutfak fikri salonla mutfak arasında mekik dokumanızı da ortadan kaldırmış olacaktır.

 

Facebook Yorum

Leave A Response »

Yorum Yapabilmek içingiriş yapmalısınız.