Mutfağınızı Değiştirin

gayebastiryaki 21 Haziran 2012 0
Mutfağınızı Değiştirin

Dünyanın en iyi iç mimarları tarafından tasarlanmış ve kavramsallaştırılmış dinamik bir tasarıma sahip şık ve çağdaş bir harcama, mükemmel bir mutfakiçin iyi fikirler yer almaktadır. Ama mekan kısıtlamaları ve bütçe endişeleri nedeniyle, böyle cömertçe tasarlanmış mutfak kurmanın hayalini genellikle ikinci plana atılıyor. Kompakt bir mutfak konsepti için artan talepler, dünyadaki tüm tasarımcılar, sınırlı yer işgal ile en modern mutfak tasarımlarını ortaya koymuştur. Kullanıcıların ayaklarını yerden kesen en heyecanlı ve ışıl ışıl bir mutfak tasarımlarının bazılarını yakından bir göz atalım.

 

Pişirme alanı herhangi bir evin merkezidir. Bu yüzden bu alanda ihtiyacı fazlasıyla verilmesi sadece daha avantaj yaratır. Yeni pişirme alanı tarzı düşünceler mutfak tasarlamak için yardımcı olmuşlardır.

Bir Türk tasarımcı olan Aslıhan Yılmaz tarafından yukarıda ki resimde hareketli mutfak konsepti verimliliği düzeyde ödün vermeden, fütüristik haneler için mükemmel görünüyor. Zaman herhangi bir noktada tam bir aydınlatma sağlamak için üstüne bir lamba ile değişik bir düşünceye yer vermiş. Bu dört taraflı mutfak 360 derecelik bir açıda döndürülebilir ve olmak üzere üç ayrı kesimleri mikrodalga ve aşçı üst olan bulaşık makinesi ve lavabo, pişirme alanı oluşur yıkama alanı ve raflı depolama bölüm içerir yapabilirsiniz . Yemek amacı, ve aynı zamanda depolama için kullanılan başka bileşenler için bir tablo. Üzerine eklemek için, mutfakta da merkezde bir çöp kutusu ve döndürülebilir bir buzdolabı var.Bu Türk tasarımcının fikri gerçekten inanılmaz olmuş.Diğer mutfaklara bakmaya devam edelim.

 

 

 

Facebook Yorum

Leave A Response »

Yorum Yapabilmek içingiriş yapmalısınız.