Küçük evler için küçük bahçe tasarım fikirleri

gayebastiryaki 25 Haziran 2012 0
Küçük evler için küçük bahçe tasarım fikirleri

Sınırlı bir bahçe alanı bazı zarif çiçekler ve bitkiler büyümek için planlıyoruz özellikle Bahçe peyzajı genellikle, bir sorun olarak çıkıyor. Büyük bir bahçe alanı daha girift Bahçenizde tasarımı için harikalar yaratabilir, ama çok az alan veya hiç boşluk olan tutkulu bir bahçıvan bir kısıtlama olarak hareket etmemelidirler. Eğer doğru planlıyorsanız, süper küçük bir bahçe alanı, hatta yan çakıl dar bir şerit dışında bir ağaç bahçe yapabilirsiniz. Güzel bir veranda bahçe inanılmaz konteyner bahçe, burada evin bazı yeşillikler ağırlamaktan bazı scintillating bahçe tasarım fikirleri vardır.

Şişe bahçeler inanılmaz güzel ve ev için yeterli yeşillik ipucu katmaktadır. Şişe bahçeler için çok daha az bahçe alanı yaratmak ve almak oldukça kolaydır. Kendi şişe bahçenizi yapmak için, şeffaf şişe kavanoz, kum, spreyler, cımbız, toprak, tohum ve uzun kalın sopa gerekir. Büyük küpler sağlıklı bitki gelişimini sağlamak çünkü kavanoz boyutu büyük olmalıdır. Bir şişe favori kapalı bitkilerin büyümesi için düzenli bakımı önemlidir.

Bahçecilik doğaya bağlamak için en iyi yoldur.Bu yüzden sınırlı yer doğa güzelliklerini neşelendirme zevkini almasına izin vermeyin.

Bahçe işleri konusunda kararlıyız ama vejetaryen bahçe tasarımı için tercih nedeni daha küçük arka bahçe ise kesinlikle kendiniz için eğlenceli olucaktır. Sadece bu, evinize daha yeşil bir görünüme neden olacaktır. Ancak bu inanılmaz tasarlanmış bahçe de kendinizi doğaya yakın olarak ruhunuzu gençleştirebilirsiniz. Bu küçük ve kompakt bahçe alanı evler için idealdir. Ayrıca, aynı zamanda size özel olan küçük arka bahçeniz de büyüyen sebzeler tadını almak muhteşem bir haz vericektir.

 

Facebook Yorum

Leave A Response »

Yorum Yapabilmek içingiriş yapmalısınız.