dekorasyon »

Salonunuzdaki Mutfak

Salonunuzdaki Mutfak

gayebastiryaki Haziran 16, 2012 0

Oturma odanızda veya salonunuzun ortasında mutfak olduğunu düşünmek biraz değişik gelebilir.Fakat kullanım açısından düşünürsek pratik bir çözüm olabilir.Düşünsenize salondaki masanın yerine hem mutfağınız hemde yemek masanız var,böylelikle yemeğinizi yaparken hem yalnız kalmazsınız hemde sevdiklerinizden

Devamı »
Parlak Küre

Parlak Küre

gayebastiryaki Haziran 12, 2012 0

Telefonlar,haberciler ve elektronik postalar duyguları ifade etmek için bazen yeterli olmuyor.Duyguları ışıklara yansıtmayı düşünmek değişik bir fikir olmuş.Bu parlayan küre aslında uzaktaki sevdiklerimizle hayatımızı eğlenceli hale getirmek için tasarlanmış.Diğer ulaşım cihazlarından ötesinde sizin kalbinize

Devamı »
Tenekeden araba yapmak

Tenekeden araba yapmak

gayebastiryaki Haziran 8, 2012 0

Bira kutularının hiç bu kadar şirin olabileceklerini tahmin bile edemezdim.Gerçekten inanılmazlar.Ben sadece içer ve atardım.Emek harcamışlar ve sonuçlar mükemmel.Belki sizde yapabilirsiniz. Gerçekten çok gerçekçi ve çok orjinal.Alkol tüketiminden sonra araç kullanmak tehlikeli olabilir fakat

Devamı »
Mıknatıslı saksılar

Mıknatıslı saksılar

gayebastiryaki Haziran 7, 2012 0

Bir çoğumuz sadece bahçeleri severiz.Çünkü evin içinde bitki yetiştirmek için terimiz yok diye düşünürüz.Eğer evimdede ben çiçeklerimi yetiştirmek istiyorum diyorsanız bu fikir kulağa hoş geliyor.Urbio olarak bilinen sistemi evinizin duvarına monte edebilirsiniz.Bu değişik saksıları

Devamı »