Kompakt Mutfak

gayebastiryaki 18 Haziran 2012 0
Kompakt Mutfak

Hayat her alanında daha fazla ve daha kompakt hale geliyor .Belki de çeşitli tasarımcıların sıkışık ortamlarda tamamen eşyaları nasıl sığdırabileceklerini düşünmekten dolayı çıkan fikirlerin tek sebebidir. Bu tasarımlar, inanılmaz güzel oluyor.Tasarımları kadar yer işgali olmadan yeni bir görünüm vermek. Kitchoo K 1 mutfak şık ve kompakt gelişmekte olan bir mutfak tasarımıdır.

Kitchoo K 1 mutfak konsepti çok küçük bir yer kaplar ve herhangi bir ortama da sığabilir.Size küçük bir alanda yaşamanın endişelenmenize gerek olmadığını hissedirir. Mutfak doğal ahşaptan oluşur ve doğal taş tezgah, bir buzdolabı, bir brülör indüksiyon ocağı, teleskop ocak bir lavabo ve iki adet geniş çekmeceden oluşacaktır. Doğal ahşap benzersiz bir görünüm verir. Geniş çekmecelere istediğiniz kadar mutfak eşyaları gibi şeyler koyabilirsiniz. O kadar çok tesis ile bulaşık makinesi,mikrodalga ,fırın gibi şeyler için de bir alan ve davlumbaz bulacaksınız.Kapattığınız zaman ise sadece bir dolap gibi gözüküyor.

Kitchoo K1 mutfak konsepti kullanılan ahşap PEFC onaylı ve boya çok düşük kullanılmış ve VOC etiketli tamamen doğaldır. Sistem LED aydınlatma ile oldukça verimli bir ortam sunar ve benzersiz bir görünüm verir. Yer kavramından daha fazla yoksun olan veya kompakt tasarımları sevenler için mükemmel bir tasarım. Mutfağınızın sisteminde kullanılan tüm aletleri ‘A’ veya ‘A +’ puan gibi lüks hissi verir. Ayrıca, Kitchoo K1 açık veya koyu meşe gibi renklerin çeşitliğinden gelir ve 7950 $ olarak fiyatlandırılır.

Facebook Yorum

Leave A Response »

Yorum Yapabilmek içingiriş yapmalısınız.