İlginç iç tasarım fikirleri

gayebastiryaki 23 Haziran 2012 0
İlginç iç tasarım fikirleri

Çarpıcı, serin ve inanılmaz dekor ve iç tasarım vakum yoktur. Benzersiz mimarisi, sıradışı, yenilikçi fikirler ve modern ama sıradışı sanat Mükemmel bir iç alt-parçaları, bazı esastır. Bu sadece, renkli özel bir bilgi ihtiyacı, doku, perspektif, çizgi ve diğer tüm ilgili olan şekli gibi inanılmaz bir dekor yaratmak maddeleri ve tasarım unsurları.

NZI Architectes tarafından Paris’te Home Ofis

NZI Mimarlar bir çatı arasına bir sanatçı için50 cm kare atölye deforme etmişler. Bu akıllı adım alanı kaydedilir ve sıkıştırılmış yaşam ve yatak odasını da bulundurup yaşamı kolaylaştırdı. Bu mekanın mutfağı ve yemek alanı tepesi üzerinde uyumak  mekanı kuruyor  gibi tanımlanmıştır.

Great Barrington ev klasik parçaları, büyük bir iç mekan, modern duvar resimleri, siyah ve beyaz kareler, rahat minderleri, mükemmel bir renk kombinasyonu, sevimli mobilya ve çeşit eklektik karışımı tarafından bahşedilmiştir.

Barcelona House Oozes Renk

Barcelona yapısal tasarımı canlılık, büyüklüğünü ve tuhaflığı için kabul ve akredite edilmiştir. Gaudi’nin seçkin ve harika bir mimari iç hareketli ve canlı renkler ile büyülediği kesindir. Bu Barselona evin temel iç bölgede kendilerine muhteşem kaotiği kanıtlamaktır.Samimi canlı ve çağdaş bir dekora aşık olmanız mümkün.

Inanılmaz iplik tasarımı ile halı, yukarı ve güzel çiçekler altında, yerden tasarruf dönen raflardan hasırlar şaşırtıcı renklerle hayatınızı kolaylaştırmak amaç edinilmiş. Banyo ve yaşam alanı boncuklu perdeler ile izole edilir. Yatak odası grafik sanatı ile dekore edilmiştir. Bu şık ve göze hoş oda tarzı, sadeliği ve canlı renkler cazibesi nihai bir kombinasyonu ve dengesi vardır.

 

Facebook Yorum

Leave A Response »

Yorum Yapabilmek içingiriş yapmalısınız.