Gardıroplarınıza dünyaları sığdırın

eloxy 10 Temmuz 2012 0
Gardıroplarınıza dünyaları sığdırın

Evdeki mobilyalarımız bizim yaşantımızda artık adeta birer canlı gibi yer edinmiş durumdadırlar. Mobilyalarımıza hemen hepimiz çok önem veririz öyle değil mi? Nasıl önem vermeyelim ki evimizin neredeyse yarısından çoğu eşyalarımızın ise çok çok büyük çoğunluğunu mobilyalarımız oluşturuyor sonuçta , her türlü işimizi görebiliyor ve istediğimiz gibi kullanabiliyoruz onları. Hayatımızı kolaylaştırıp işlerimizi görebiliyoruz ve dayandıkları kadar belki bir ömür hizmet ettiriyoruz kendimize.

Peki mobilyaların bizim hayatımızdaki bu önemi bu kadar fazla iken şöyle bir sıralama yapsak hangi mobilya diğerlerine göre daha fazla önemlidir acaba?

Bu soruyu iyice düşünürsek eğer bazı eşyalarımızın biraz daha ön plana , önemleri ile çıktığını görebilmekteyiz. Hangisi olabilir ki? İşten geldiğimizde hiç sorun etmeden üzerine oturup dinlendiğimiz koltuklar mı ya da gece rahatça uyumamızı sağlayan yataklarımız mı? Bu örnekleri bu şekilde dilediğimiz kadar fazlalaştırabiliriz ama bir tanesi vardır ki onun önemi bambaşkadır. Evet örnekler arasında gözümüzün de aradığı bir mobilya ,gardıroplarımız. Gardıroplar bizim hayatımızda çok önemli bir yere sahiptir. Hemen her eşyamızı sığdırabileceğimiz bu eşyalarımızın değerini ne kadar çok bilsek o kadar yeridir. Sadece kıyafetlerimiz için değil tüm eşyalarımız için gardıroplar bizim en kıymetli mobilyalarımızdır.
Evimizin bir köşesinde bulunan gardıroplar tüm yükümüzü kaldırabilecek seviyede işe yarayan bir mobilyadır. Deyim yerinde ise gardıroplarımıza dünyaları sığdırabiliriz diyebiliriz. Bunları da okuduktan sonra mobilyaların hayatımızda ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu tekrar tekrar anlayabiliyoruz. En basitinden bir gardırobun bile ne kadar özel bir konuma sahip olduğunu ve ne tür işlerimize ne kadar iyi derecede yaradığını görmüş oluyoruz. Mobilyalar bizim vazgeçilmemiz ve tabi az önce de dediğimiz gibi gardıroplarınıza dünyaları sığdırın.

Facebook Yorum

Leave A Response »

Yorum Yapabilmek içingiriş yapmalısınız.