Eğlenceli yemek masası

gayebastiryaki 06 Haziran 2012 1
Eğlenceli yemek masası
  • tasarım
  • orjinallik
  • eğlence

Dünyanın en ilginç yemek masası olsa gerek.Bu pinpon masası görünümlü yemek masası hem eğlenceli hem de keyifli gözüküyor.Yemek yemenin dışında sevdiklerinizle güzel bir vakit geçirebilirsiniz.Tasarım firmasının bu şekilde masa düşünmesi ve tasarlaması gerçekten çılgınca bir fikir.

Pinpon masalarının ölçüsü 108 “L x 60” W x 30 “H şeklinde tasarlanmıştır.Kullanılan malzemeler ; Dut,Çin kestanesi,siyah ceviz,çınar,kırmızı meşe,yalancı akasya,kiraz,rejenere sıhhi tesisat boru ve bağlantı parçaları,masanın üstü için cam,ayna,çelik,uçak kablo ve Edison üreme ampulleri kullanılarak tasarlanmıştır.Masanın ortası oyularak değişik bir görüntü katılmış,oyuk kısmına alltan lamba konulup üstüne cam yerleştirilmiş.

Pinpon oynamayı seviyorsanız evinize bu masadan alabilirsiniz.Yemek yemediğiniz zamanlarda pinpon oynama keyfini yaşayabilirsiniz.

Bu tasarım harikası masanın fiyatı perakende olarak 56.000 $ dan satışa sunulmuştur.

Bu ilginç fikrin sahibi AKKE tasarım firmasıdır.

Bu masanın gerçekten dikkatinizi çekeceğinden eminim.Neden sizinde mutfağınızda böyle bir yemek masası olmasın…Ayrıca sadece mutfak masası da değil çok fonksiyonlu bir tercih olacaktır mutfağınız için.

 

 

Facebook Yorum

One Comment »

  1. seray 06 Haziran 2012 at 11:49 -

    ben bu yemek masasından edinmeliyim ilerde çok amaclı ürünlere bayılıyorum buda tam benlikmiş :)))) böyle şeyleri bulup bizimle paylaşmanızda ayrı güzellik sayın yazarım :))))

Leave A Response »

Yorum Yapabilmek içingiriş yapmalısınız.